Zarejestruj wizytę
Obsługa fantastyczna. :) Wszyscy mili, uśmiechnięci, cierpliwi. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Dentyści wszystko cierpliwie tłumaczą. Fantastycznie. Najlepsze miejsce we Wrocławiu, a odwiedziłam ich już kilka. Polecam, polecam, polecam!!! :)
N

Natalia Mazało

Obsługa zwsze profesjonalna. Nie chodzę do konkretnego dentysty, zawsze umawiam się na najwcześniejszy termin i zawsze wszystko jest ok :) Miałam zwykłe leczenie oraz usuwanie zęba mądrości. Bardzo miła obsługa na recepcji oraz szybka doraźna pomoc w razie bólu. Polecam :)
A

Anna Malanda

Przychylam się do pozytywnych opinii dla gabinetu, dziękuję za życzliwość i zaangażowanie. Doktor Piotr Jaszcz dokonał cudu (z pomocą implantu i licówek), za to absolutnie bezbolesnie i bez komplikacji. Cały proces leczenia przebiegł bardzo sprawnie. Dziękuję.
P

Paulina Hemminga

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Miałem próchnicę osemki i nie było jak u innych dentystów - wyrywać. Doktor powiedział, że decyzja zależy ode mnie bo u góry nie mam osemki i mi dolna nie potrzebna. Ale zdecydowałem się na leczenie. Doktor w błyskawiczym tempie wyborowal moja ósemek ( bez znieczulenia i nie czułem bólu!) myślałem że jeszcze z pół godzinki a tu wypełnienie założone :) polecam!
7

7Aylon

Witam, właśnie skończyłam leczenie u Pana doktora Pawła Kudzbalskiego i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Pan doktor w swojej pracy wykazuje się dużym zaangażowaniem. Wytłumaczył jak będzie wyglądac proces leczenia i swoim podejściem uspokoić pacjenta. Polecam Serdecznie Wszystkim Pana Doktora.
B

Barbara Hnatyszyn