Zarejestruj wizytę

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne DENS jest rodzinną firmą, która istnieje we Wrocławiu od 1988r.

Od początku prowadzone jest przez lek. dent. Lidię Kudzbalską, specjalistę protetyka.

Z pomocą swoich wieloletnich współpracowników i ciągle napływającej „nowej siły stomatologicznej” dba o to, by wszystkich pacjentów leczyć w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii.

Ze swojej pracy, w której pacjent i jego uśmiech znajdują się zawsze w centrum uwagi, czerpie dużo satysfakcji i radości.

Te nastroje udzieliły się również jej synowi Pawłowi Kudzbalskiemu, który jest absolwentem wydziału lekarsko - dentystycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Lek. dent. Paweł Kudzbalski prężnie szkoli się w wielu dziedzinach stomatologii, a jego szczególnym zainteresowaniem cieszy się ortodoncja.

Swoją wiedzę nieustannie poszerza na prestiżowych ortodontycznych kursach, m.in. amerykańskich Progressive Orthodontic Seminars.


DENS

Leczymy nie tylko zęby, ale całego człowieka, więc otaczamy kompleksową opieką stomatologiczną wszystkich, którzy tego pragną i potrzebują. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie wyleczonego pacjenta.

Staramy się, aby nawet myśl o przyjściu do naszych gabinetów wywoływała u państwa szeroki uśmiech, który nie bez powodu znajduje się w naszym logo.

Zdajemy sobie sprawę, że wizyta u lekarza to nie tylko spotkanie z fachowcem. Wiemy, że pacjent najlepiej się czuje, gdy wokół panuje ciepła, niemal rodzinna atmosfera.

Dlatego też w naszych placówkach, poza profesjonalizmem, spotkają się Państwo z troską, uśmiechem i dbałością o jak najlepsze samopoczucie.