15

DENS

dobry stomatolog we Wrocławiu


W gabinetach DENS od prawie 30 lat zapewniamy Wrocławianom profesjonalną opiekę stomatologiczną. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby naszych pacjentów oraz stworzyć zespół specjalistów będących w stanie pomóc w każdym problemie dentystycznym.

W skład naszego personelu wchodzą nie tylko lekarze dentyści, ale również specjaliści, w tym chirurg szczękowy, ortodonta, protetyk, oraz specjalista leczenia kanałowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres usług stomatologicznych - między innymi implanty zębów, aparaty ortodontyczne stałe i ruchome, protezy acetalowe i akrylowe oraz licówki (kompozytowe i porcelanowe).

Zdajemy sobie sprawę z Państwa wysokich oczekiwań względem leczenia, dlatego nieprzerwanie uczestniczymy w kursach podnoszących nasze kwalifikacje oraz dokładamy starań aby zabiegi w naszych placówkach przeprowadzane były bezboleśnie.

Największą satysfakcję sprawia nam uśmiech naszych pacjentów, dbamy więc aby wizyty były przeprowadzane w ciepłej atmosferze, a przed zabiegiem tłumaczymy na czym polega każda z procedur i odpowiadamy na nurtujące Państwa pytania. Wierzymy że w ten sposób każdy poczuje się otoczony profesjonalną opieką, na jaką zasługuje.

Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych w centrum oraz na zachodzie Wrocławia (osiedle Kozanów oraz osiedle Gądów Mały)

Zespół DENS

Na raty!


W gabinetach DENS możliwe jest rozlożenie płatności dzięki systemowi ratalnemu MediRaty.pl

Zbliżeniowo!


Nasze gabinety wyposażone są w terminale więc bez trudu zapłacisz kartą VISA i MasterCard.

Współpracujemy z


ClinicHunter